Aktualności

Mateusz Mielnik nowym trenerem Campera Wyszków

Wtorek, 23 kwi 2024 17:13

Nadeszła chwila, na którą czekała cała wyszkowska społeczność siatkarska. Od ponad dwóch miesięcy odbieraliśmy setki telefonów z prośbą o potwierdzenie tej informacji. Nareszcie nadszedł czas, aby już oficjalnie przedstawić Państwu sylwetkę nowego szkoleniowca, który, jak mamy nadzieje poprowadzi naszą drużynę w stronę celów, które sobie postawiliśmy w najbliższych latach.

Mateusz Mielnik nowym trenerem Campera Wyszków

Tą osobą jest Mateusz Mielnik. To jedno z najbardziej znanych nazwisk siatkarskiego świata w Polsce, tytan pracy i wielbiciel siatkówki. Przez dwa ostatnie sezony trener Mielnik miał pod swoimi „skrzydłami” Tauron 1. Ligową drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Wyszkowskiej publiczności postać trenera może być także znana z potyczek Campera sprzed kilku lat, kiedy to rywalizowaliśmy z zespołem Legii Warszawa, z którą to trener Mielnik wywalczył wtedy zasłużony awans. W swoim dorobku trener ma też pracę w tak znanych i cenionych drużynach jak ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Ślepsk Suwałki (awans do Plus Ligi), AZS Częstochowa czy BBTS Bielsko-Biała. Nasz nowy trener był w swojej karierze asystentem takich osobistości jak Andrzej Kowal – trener reprezentacji polski w piłce siatkowej, asystent legendarnego Jana Sucha.

Już teraz rozpoczynamy szeroko zakrojone przygotowania do kolejnej ligowej batalii zwiększając znacząco liczbę treningów oraz ich zakres.

𝗧𝗥𝗘𝗡𝗘𝗥𝗭𝗘 𝗪𝗜𝗧𝗔𝗠𝗬 𝗪 𝗪𝗬𝗦𝗭𝗞𝗢𝗪𝗜𝗘 ! 🏐

Pierwszy trening zapoznawczy z Camperem odbędzie się już wkrótce. Od poniedziałku zaczynamy również ogłaszać skład naszej drużyny na sezon 2024/2025. Bądźcie razem z nami kibice Campera… 

Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej