Aktualności

Czerwiec

2024

Przyszły sezon – wielkie zmiany, czyli nasze przygotowania do walki o wysokie cele.

Przyszły sezon – wielkie zmiany, czyli nasze przygotowania do walki o wysokie cele.

Kwiecień

2024

Mateusz Mielnik nowym trenerem Campera Wyszków

Nadeszła chwila, na którą czekała cała wyszkowska społeczność siatkarska. Od ponad dwóch miesięcy odbieraliśmy setki telefonów z prośbą o potwierdzenie tej informacji. Nareszcie nadszedł czas, aby już oficjalnie przedstawić Państwu sylwetkę nowego szkoleniowca, który, jak mamy nadzieje poprowadzi naszą drużynę w stronę celów, które sobie postawiliśmy w najbliższych latach.

Marzec

2024

Zmiana na stanowisku trenera w KS Camper

Zmiana na stanowisku trenerskim w KS Camper Wyszków to od wielu tygodni główny temat rozmów w siatkarskiej społeczności, mediach oraz na naszych meczach. Dziś oficjalnie potwierdzamy - swoją przygodę z naszym klubem kończy trener Karol Kościński.

Luty

2024

KS Camper utrzymuje się w lidze. To była surowa lekcja.

KS Camper utrzymuje się w lidze. To była surowa lekcja. Przed nami ostatnie 4 mecze sezonu 2023/2024. To już raczej pewne, że utrzymamy się w lidze z czego bardzo się cieszymy.

Styczeń

2024

Fala zwycięstw KS Camper Wyszków miażdży naszych rywali

Spotkanie z ekipą z Augustowa było sporym sprawdzianem dla ekipy Campera. Drużyna przyjezdnych należy do czołówki tabeli dlatego starcie to mogło przysporzyć wielu trudności dla wyszkowskiej ekipy.

Grudzień

2023

Siatkarskie święto w Wyszkowie

Mecz z ekipą z Grodziska był pod wieloma względami wydarzeniem wyjątkowym. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zagrać na nowo wybudowanym obiekcie CEZiU Kopernik. Było to wydarzenie doniosłe i wyczekiwane, zarówno dla zawodników, członków sztabu jak i wszystkich osób związanych z Camperem.

Listopad

2023

KS CAMPER WYSZKÓW WALCZY O PUNKTY W TABELI II LIGI PZPS

Początek sezonu dla naszego zespołu jest wymagający oraz trudny. Rozpoczęliśmy w wielu aspektach od podstaw budowę drużyny, która w najbliższych latach powalczy o najwyższe cele w II lidze. Mowa tutaj zarówno o kwestiach sportowych jak i finansowych potrzebnych, aby siatkówka na poziomie profesjonalnym ponownie zagościła na wyszkowskich parkietach.

Nasze różowe stroje treningowe robią furorę w siatkarskim gronie naszych przyjaciół

To był doskonały i odważny pomysł aby nasze stroje treningowe wzorować na wzór stroju lidera najbardziej znanego wyścigu kolarskiego w świecie Giro d’Italia.

Wręczamy koszulki naszym sponsorom oraz nawiązujemy pozytywne relacje

W ostatnim czasie zaczęliśmy odwiedzać naszych sponsorów. Niektórym z nich wręczamy repliki oryginalnych koszulek meczowych, w których gra nasz zespół. Oprócz tego zbieramy także ważne informację na temat współpracy, gry zespołu oraz oczekiwań naszych partnerów. Jesteśmy wdzięczni, że mamy wokół siebie społeczność, która faktycznie pragnie dbać o rozwój kultury i sportu w naszym regionie. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.
Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej