Aktualności

Zmiana na stanowisku trenera w KS Camper

Środa, 20 mar 2024 10:45

Zmiana na stanowisku trenerskim w KS Camper Wyszków to od wielu tygodni główny temat rozmów w siatkarskiej społeczności, mediach oraz na naszych meczach. Dziś oficjalnie potwierdzamy - swoją przygodę z naszym klubem kończy trener Karol Kościński.

Zmiana na stanowisku trenera w KS Camper

Karol związał się z naszym klubem już w roku 2018, kiedy to rozpoczął w nim grę na pozycji przyjmującego. Szybko dostrzegliśmy jego talent menedżerski oraz dar rozmowy z ludźmi. Niedługo później pełnił on także bardzo odpowiedzialną rolę menedżera naszego klubu i zajmował się jego najważniejszymi sprawami. Równolegle z tym okresem zdobywał także doświadczenie trenerskie, aby już w roku 2022 zostać trenerem klubu i zastąpić legendarnego Sławomira Gerymskiego.

Karol na parkiecie był zawsze przyjacielem każdego zawodnika. Pomagał i mobilizował do wykonywania najważniejszych założeń sportowych tak aby było nas „stać na lepszą grę”. Karol zawsze wiedział kiedy krzyknąć oraz kiedy żartować. 
Dziś wiemy, że pozostaje naszym przyjacielem i jesteśmy mu wdzięczni za ogrom pracy, który włożył w istnienie naszego klubu. DZIĘKUJEMY KAROL  - oraz życzymy sukcesów w dalszej karierze trenerskiej oraz arenie zwykłych, życiowych spraw. 

A już 23.03.2024r. O godzinie 18:00 ostatni mecz z udziałem naszego trenera, który jednocześnie będzie oficjalnym, sportowym pożegnaniem. Zapraszamy na halę WOSiR Wyszków.

Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej