Aktualności

KS Camper utrzymuje się w lidze. To była surowa lekcja.

Środa, 07 lut 2024 10:00

KS Camper utrzymuje się w lidze. To była surowa lekcja. Przed nami ostatnie 4 mecze sezonu 2023/2024. To już raczej pewne, że utrzymamy się w lidze z czego bardzo się cieszymy.

KS Camper utrzymuje się w lidze. To była surowa lekcja.

Było to nie łatwe zadanie, co można było zobaczyć na własne oczy podczas naszych spotkań. Druga liga siatkówki okazała się bardzo dobrze dysponowana i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wspaniale patrzyło się na naszych rywali oraz sytuację w ich klubach – siatkówka to mocno hermetyczne środowisko. Z zainteresowaniem śledziliśmy ruchy i poczynania pozostałych zespołów. Nasza grupa jest najbardziej wymagająca spośród wszystkich 4 grup ligi drugiej. Siatkówka na Mazowszu daje przykład w całej Polsce. Chcemy się rozwijać i pragniemy aby siatkówka na wysokim poziomie znów zagościła w Wyszkowie. Dawanie radości kibicom oraz osiąganie sukcesów sportowych to coś czego chcą wszyscy. W siatkówce, jak i w każdym innym sporcie bywa nierzadko tak, że mszczą się na nas najmniejsze szczegóły, które spychamy na drugi plan. Liczy się dosłownie wszystko, nie ma kompromisów ani sentymentów. 

Mądrzejsi o nowe doświadczenia powoli zaczynamy żyć nowym sezonem. Nie możemy doczekać się nowej jakości KS Camper Wyszków – chociaż uważamy, że ten sezon był najlepszym z możliwych prologów do tego co chcemy tutaj osiągnąć. Podczas naszych spotkań w Wyszkowie zawsze byliśmy miło zaskoczeni ilością kibiców na trybunach. Jest to dla nas dowód na to, że Wyszków to miasto siatkówki. Jest jeszcze wiele do zrobienia i tylko czas pokaże co przyniesie. Marzyliśmy o awansie, lecz wielu z naszych młodych zawodników musi rozwinąć na dobre skrzydła - często następuje to dopiero od drugiego sezonu. Jesteśmy dumni, że tak wielu naszych graczy pochodzi z rodzimego Wyszkowa. Niektórzy z nich są jak nieoszlifowane diamenty i czujemy, że z czasem mogą dostać bardzo dobrze rokujące propozycję gry w innych klubach wyższych lig. 

Jeszcze w tym roku naszych kibiców czeka nie jedno zaskoczenie. Przygotowaliśmy kilka wariantów usprawnienia pracy i zadań w klubie. Więcej informacji wkrótce… 

 

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia

Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej