Aktualności

Przyszły sezon – wielkie zmiany, czyli nasze przygotowania do walki o wysokie cele.

Poniedziałek, 03 cze 2024 08:54

Przyszły sezon – wielkie zmiany, czyli nasze przygotowania do walki o wysokie cele.

Przyszły sezon – wielkie zmiany, czyli nasze przygotowania do walki o wysokie cele.

Minęły ponad dwa miesiące od zakończenia dla nas rozgrywek sezonu 23/24. Tymczasem nie próżnujemy i prowadzimy bardzo szeroko zakrojone przygotowania do nadchodzącego sezonu. Jak zdążyliście pewnie zauważyć śledząc nasze profile społecznościowe przedstawiliśmy już kilka nowych twarzy. Zawodnicy Ci znacząco wzmocnią jakość naszej drużyny dając nam swoje doświadczenie i umiejętności. KS Camper wkroczy w rozgrywki z zupełnie nową energią i na zupełnie innym poziomie.

Nadal nie przedstawiliśmy jeszcze wszystkich zawodników, których tej jesieni ujrzymy w barwach wyszkowskiej drużyny. Znamy już nazwiska wszystkich siatkarzy, z którymi podejmiemy współpracę. Niebawem je ogłosimy. Jest na co oczekiwać bowiem wśród owych nazwisk znajdą się doświadczeni i utalentowani zawodnicy wyższych lig. Ponad to od nowego sezonu nasz sztab prócz nowego trenera zasilą: fizjoterapeuta, statystyk, kierownik drużyny oraz drugi trener, czyli osoby niezbędne nam w procesie wchodzenia funkcjonowania klubu na poziom profesjonalny. Jesteśmy pełni nadziei przed nadchodzącymi rozgrywkami i przygotowujemy huczne otwarcie sezonu, które poprzedzi Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Pojawia się na nim pierwszoligowe zespoły, ale jesteśmy na to gotowi, ponieważ większość naszych zawodników pochodzić będzie właśnie z ligi pierwszej. Śledźcie nasze profile uważnie - wkrótce kolejne wieści! Obiecujemy, że będzie się działo!

Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej