Aktualności

KS CAMPER WYSZKÓW WALCZY O PUNKTY W TABELI II LIGI PZPS

Czwartek, 23 lis 2023 11:46

Początek sezonu dla naszego zespołu jest wymagający oraz trudny. Rozpoczęliśmy w wielu aspektach od podstaw budowę drużyny, która w najbliższych latach powalczy o najwyższe cele w II lidze. Mowa tutaj zarówno o kwestiach sportowych jak i finansowych potrzebnych, aby siatkówka na poziomie profesjonalnym ponownie zagościła na wyszkowskich parkietach.

KS CAMPER WYSZKÓW WALCZY O PUNKTY W TABELI II LIGI PZPS

Rezultaty osiągnięte w pierwszych 8. kolejkach zmagań na pewno nie są dla nas wymarzonym scenariuszem. Doceniając dobre spotkania rozegrane z zespołem z Błonia oraz Międzyrzecu widzimy również ile pracy jeszcze przed nami, patrząc chociażby na liczbę błędów popełnionych w pozostałych meczach oraz na wynikające z owych błędów obecne 8. miejsce w tabeli. Nasza gra musi ulec poprawie, jesteśmy zmotywowani i głęboko wierzymy, że efekty treningów oraz zgrywania zespołu będą widoczne z każdym kolejnym spotkaniem.

Wraz z rozpoczynającym się sezonem powitaliśmy w drużynie wiele nowych twarzy. Nasz zespół jest bardzo młodą drużyną i potrzebuje ona czasu, aby osiągnąć oczekiwany przez nas wszystkich poziom. Od początku tegorocznej kampanii walka w II lidze jest bardzo wyrównana. Stawiana jako faworyt drużyna z Grodziska ustępuje w tabeli o punkt solidnej jak zawsze ekipie Family Metra Warszawa oraz największej jak dotąd niespodziance tego sezonu czyli beniaminkowi z Augustowa. Dodajmy również, że tylko 3 pkt. dzielą czołową trójkę od kolejnego bardzo dobrze spisującego się w tym rozdaniu zespołu, czyli drużyny Enea KKS Kozienice. Walka o udział w rundzie play-off zapowiada się nadzwyczaj interesująco. My natomiast liczymy, że z każdym kolejnym meczem zbliżać będziemy się do owej czołówki, choć będzie to zadanie na pewno bardzo wymagające.

Dziękujemy naszym sponsorom bez których nie uda nam się stworzyć Campera Wyszków jako silnej marki sportowej docenianej na ogólnopolskiej arenie. Cały czas pracujemy nad pozyskiwaniem nowych partnerów i głęboko wierzymy, że razem dokonamy pięknych rzeczy dla wyszkowskiej siatkówki. Dziękujemy naszym kibicom, których coraz większą liczbę przychodzącą na nasze spotkania obserwujemy z każdym kolejnym starciem. Wasz doping jest dla nas wielkim wsparciem i to dzięki Wam przezwyciężymy wszystkie trudniejsze chwile!

Najbliższy domowy mecz rozegramy 2 grudnia o godz. 18.00, kiedy to podejmiemy zespół Sparty Grodzisk Mazowiecki. Będzie to święto dla nas i całego lokalnego sportu, ponieważ po raz pierwszy zagramy w nowej hali sportowej, hali Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik‟. Mamy nadzieję na wspaniałą współpracę z CEZiU „Kopernik‟ oraz na to, że owo miejsca stanie się świadkiem wspaniałych chwil dla wyszkowskiej siatkówki! Świętujmy razem to wyjątkowe wydarzenie. Nie może Ciebie zabraknąć!

Autor tekstu: Jonasz Kosowski

Dołącz do naszych sponsorów
Dowiedz się więcej