Zwycięska ,,pieciosetówka” w Olsztynie

23 January 2021

W sobotnie popołudnie nasi siatkarze mierzyli się w stolicy Warmii i Mazur z AZS-emu UWM II Olsztyn. Mieliśmy ponownie powtórkę z pierwszej rundy. W pierwszym secie rozbiliśmy naszych rywali dość gładko, wynik 25:11 mówi sam za siebie. W kolejnej odsłonie musieliśmy z pokorą uznać wyższość rywali.

Set numer trzy był niezwykle zacięty, dość długo prowadziliśmy. Lecz w końcówce gospodarze zniwelowali nasza przewagę. Efekt, wygrany set przez AZS na przewagi.

W kolejnej partii siatkarze Campera wyciągnęli wnioski i doprowadzili do tie-breaka. W nim walka trwała od samego początku do końca. Z tej wojny nerwów to my wyszliśmy zwycięsko. Dwa punkty pojechały do Wyszkowa, jeden został w Olsztynie.

Niestety w tabeli wyprzedzili nas gracze SMS-u PZPS II Spała. Już za tydzień zmierzymy się z tym zespołem we własnej hali.

AZS UWM OlsztynKS Camper Wyszków2:3 (11:25, 25:15, 26:24, 21:25, 13:15)