Udany rewanż za porażkę w Białymstoku

6 December 2020

Sobotnie spotkanie z Bestios Białystok było pierwszym meczem rundy rewanżowej. Warto przypomnieć, że na początku rywalizacji Camper przegrał po pięciu setach w Białymstoku

Teraz było jednak zupełnie inaczej. Zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Już na samym początku zdobywając przewagę. Dobrze spisywał się nasz blok. Kiedy Karol Wojtkowski zatrzymał  w pojedynku jeden na jednego środkowego Bestios było 12:5 dla Campera. Wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą. Jednak zespół ze stolicy Podlasia w końcówce odrobił straty zagrywką i zbliżył się do naszego zespołu na zaledwie dwa punkty. Ale podopieczni Sławomira Gerymskiego przetrzymali trudniejszy moment i wrócili do gry. Wygrali seta 25:22 i objęli prowadzenie w meczu.

Druga odsłona przebiegała całkowicie pod dyktando Campera. Nasz zespół zaczął od prowadzenia 4:0 i nawet przez chwilę gospodarze nie oddali prowadzenia. Wyszkowianie wyraźnie tego dnia chcieli poprawić sobie humory po porażce w Augustowie. Drugi set wygrany 25:14 i można było śmiało stwierdzić że tak grających siatkarzy z Wyszkowa nic tego dnia nie powstrzyma.

Set numer trzy był wyrównany tylko na początku. Potem do głosu ponownie doszli gospodarze, którzy dość łatwo wypracowali sobie kilka punktów przewagi. Miejscowym bardzo zależało na przełamaniu klątwy trzeciego seta i wygrać pierwszy raz w tym sezonie za trzy punkty w Wyszkowie. Ta sztuka im się udała. Camper wygrał trzecią partię 25:16, a cały mecz 3:0.

KS Camper Wyszków-  Bestios Białystok 3:0 ( 25:22,25:14,25:16)

Camper: Bodzon, T.Wojtkowski, Karol Wojtkowski, G.Stryjewski,K.Stryjewski,Kruk, Wójcik ( libero) oraz Olszewski( libero), Zdrojewski, Kacper Wojtkowski, Sosnowski