Bez punktów w Augustowie

30 November 2020

Porażką w czterech setach zakończył się mecz z UKS Centrum Augustów. Niestety po wygranej w tie-breaku z Metro Warszawa nasi siatkarze musieli uznać wyższość rywali. Choć spotkanie było bardzo zacięte.

Niedzielna potyczka nie potoczyła się po naszej myśli. W pierwszym secie triumfowali gospodarze, którzy wygrali 25:22. Set numer dwa należał do nas, po emocjonującej końcówce wygraliśmy 25:23. Jednak w kolejnych odsłonach to gospodarze okazali się lepsi. Trzecią partię wygrali 25:22, a czwartą 25:23. I tego ostatniego seta szkoda najbardziej bo była szansa na odwrócenie losów spotkania.

Przed nami runda rewanżowa. Na początek zagramy z Bestios Białystok i będzie to okazja do rewanżu za porażkę w stolicy województwa Podlaskiego.

UKS CENTRUM Augustów-KS CAMPER Wyszków 3:1 (25:22,23:25,25:22,25:23)