Wygrana na otwarcie

3 October 2021

Sobota drugi dzień października. Wtedy rozpoczynamy kolejny sezon zmagań na drugoligowych parkietach. Naszym rywalem była Bzura Ozorków z dobrze znanym kibicom Campera Kamilem Kacprzakiem. To właśnie on reprezentował barwy naszego zespołu w sezonie 2012/13.

Tradycji stało się zadość i nasi siatkarze uznali, że zwycięstwo w trzech lub czterech setach jest dla nich zbyt proste. Choć początkowo przyjezdni zaskoczyli nas swoją dobrą grą. To w kolejnych dwóch setach nasi siatkarze pokazali moc. Wygrane odpowiednio do 15 i 19 pokazały, że w tym zespole jest potencjał. Czwarta odsłona przegrana po zaciętej końcówce niestety przegrana i o losach dwóch punktów decydował tie-break. Piątego seta zaczęliśmy znakomicie. Szybko zyskaliśmy bezpieczną przewagę i ostatecznie dwa oczka zostały w Wyszkowie, jedno pojechało do Ozorkowa. 

Za tydzień gramy w Wołominie. Miejscowy Hurgana uległ w pierwszym meczu drużynie z Chełma i pewnie będzie chciał zanotować pierwsze zwycięstwo. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt, że po drugiej stronie siatki będzie paru ,,starych” znajomych.

KS Camper Wyszków-Bzura Ozorków 3:2 (23:25,25:15,25:19,25:27,15:7)