Legia lepsza w pierwszym meczu

14 March 2021

Pierwszy mecz fazy play-off tylko w pierwszym secie potoczył się po naszej myśli. Potem wydarzenia na parkiecie zdominowali gospodarze.

Premierowa odsłona zaczęła się od znakomitej gry Campera. Nasi siatkarze dość szybko wypracowali sobie cztery punkty przewagi. Podopieczni Sławomira Gerymskiego kontrolowali sytuację. Gospodarze w to spotkanie weszli dość wolno i byli na boisku ospali.  W końcówce seta Legia zabrała się do odrabiania strat i mieliśmy wyrównaną grę. Ostatnie piłki należały do Filipa Balasza, który kończył wszystkie posłane do niego piłki. Wyszkowianie triumfowali 25:23.

Set numer dwa był dość wyrównany jednak podrażniona ambicja siatkarzy z Warszawy dała o sobie znać. Gospodarze poprawili błędy w swojej grze z pierwszej odsłony i wygrali 25:19.

O kolejnych dwóch setach warto jak najszybciej zapomnieć. W tych partiach nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji z Legią. Odpowiednio przegraliśmy je do 16 i 11.

Przed drugim meczem możemy mieć apel: Zagrajcie cały mecz tak jak pierwszego seta.

1.mecz play-off II ligi siatkarzy: Legia Warszawa-Camper Wyszków 3:1 ( 23:25,25:19,25:16,25:11)