Szybka wygrana z Centrum Augustów

17 January 2021

Nasi gracze udanie zrewanżowali się zespołowi z Augustowa za porażkę w pierwszej rundzie. Podopieczni Sławomira Gerymskiego potrzebowali trzech setów, żeby uporać się z rywalem.  Po sobotnim zwycięstwie utrzymaliśmy trzecią lokatę w tabeli drugiej ligi.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry. Z biegiem czasu Camper zyskiwał przewagę. Gospodarze sobotniej potyczki zyskiwali punkty dzięki błędom własnym rywali. Premierowa odsłona zakończyła się wynikiem 25:20. 

Kolejny set również zaczął się podobnie, jednak Camper zdecydowanie szybciej odjechał rywalom. Wyszkowianie tego dnia spisywali się bardzo dobrze w każdym elemencie. Centrum nie było w stanie nawiązać równorzędnej  walki i to zespół Sławomira Gerymskiego wygrał drugą odsłonę 25:18.

Trzecia partia od początku toczyła się pod dyktando Campera. Seria punktowych zagrywek i błędy przyjezdnych sprawiły, że Camper rozpoczął od prowadzenia 7:1. Wyraźnie zniechęceni goście nie byli w stanie poprawić swojej gry i to ekipa z Wyszkowa zasłużenie mogła cieszyć się ze zwycięstwa. 

Camper po sobotnim spotkaniu pozostaje na trzecim miejscu w tabeli II ligi. Za naszymi plecami z taki samym dorobkiem punktowym są gracze SMS PZPS II Spała. Liderem z kompletem zwycięstw jest Legia Warszawa.

KS Camper Wyszków-UKS Centrum Augustów 3:0 ( 25:20,25:18,25:16)
Camper: Bodzon, T. Wojtkowski, Karol Wojtkowski, Balasz, G.Stryjewski, K.Stryjewski, Wójcik (libero) oraz Olszewski ( libero), Kruk, Zdrojewski, Ślązak, Sadowski, Sosnowski