Z Olsztynem nie zagraliśmy, czas na Spałę!

9 November 2020

Niestety mecz naszego zespołu z AZS UWM II Olsztyn nie doszedł do skutku. Koronawirus skutecznie torpeduje także rozgrywki drugiej ligi siatkarzy. Olsztynianie nie dotarli do Wyszkowa właśnie z powodu koronawirusa, który zaatokował ich zespół. 

Ostatni mecz z Trójką

Ostatni mecz nasi siatkarze rozegrali 24 października. Wtedy też sytuacja wymusiła na nas rozegranie awansem meczu z ósmej kolejki. Pokonaliśmy UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski w trzech setach. Na pewno sytuacja dla trenera i zespołu nie jest łatwa. Jednak musimy ją zaakceptować.

Pora na Spałę

W siódmej kolejce, jeśli nic się nie zmieni pojedziemy do Spały. Na mecz z drugą drużyną tamtejszego SMS-u. Ostatni raz w Spale byliśmy jeszcze w czasach gry w pierwszej lidze. Spała to dla nas dość symboliczne miejsce. To właśnie tam zakończyła się seria zwycięstw zespołu Jana Sucha. Po drugiej stronie siatki byli m.in Jakub Kochanowski, Bartosz Kwolek czy Tomasz Fornal. Teraz ekipa spalskiej młodzieży nie wydaje się taka mocna. Ale zawsze trzeba na nich uważać.

Dwóch abslowentów

W naszych szeregach jest dwóch absolwentów SMS-u. To Dariusz Szulik i Sebastian Wójcik. Z pewnością chętnie wrócą do hali spalskiego COS-u, gdzie szlifowali swoje siatkarskie umiejętności.  Na pewno będzie to ciekawe widowisko i już nie możemy się doczekać sobotniego pojedynku.