Wygrana za trzy punkty w Miedzyrzecu Podlaskim

24 October 2020

Pierwotnie nasz zespół miał rozegrać dziś mecz z Centrum Augustów. Jednak gospodarze przełożyli spotkanie ze względu na podejrzenie zarażenia koronawirusem w swoich szeregach. Postanowiliśmy zatem rozegrać awansem mecz z Trójką Miedzyrzec Podlaski.

Po pierwszej wygranej, którą gracze Sławomira Gerymskiego odnieśli w poprzedniej kolejce ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Celem  w starciu z Trójka było podtrzymanie serii i zwycięstwo najlepiej za trzy punkty. 
W pierwszej partii nasi siatkarze realizowali plan i bardzo dobrze prezentowali się na boisku. Efektem wygrana premierowa odsłona 25:22.

Drugi set miał podobny przebieg, a końcówka ponownie była bardzo zacięta. Gospodarze próbowali wydrzeć nam zwycięstwo, jednak to zespół Sławomira Gerymskiego zwyciężył 25:23.

W partii numer trzy początkowo wróciły stare demony. Miejscowi zdobyli przewagę i robili wszystko by pozostać w meczu. Pogoń naszej drużyny przyniosła rezultaty i w końcówce to my mogliśmy się cieszyć z triumfu. Trzeci set wygrany 25:21 i cały mecz 3:0. Pierwsze zwycięstwo za trzy punkty w tym sezonie i na pewno nie ostatnie.

UKS Trójka Międzyrzec Podlaski- KS Camper Wyszków 0:3 ( 22:25,23:25,21:25)