Wracamy do gry

8 October 2020

W sobotę o 17.00 zmierzymy się w stolicy z Legią Warszawa. Dla naszych siatkarzy będzie to drugi mecz w ramach rozgrywek drugiej ligi.
Warto przypomnieć, że w przedsezonowym turnieju City Volley Cup górą okazali się warszawianie. Gra o ligowe punkty rządzi się swoimi prawami. Dodatkowo w pamięci mamy mecz w Białymstoku, kiedy prowadziliśmy już 2:0 w setach i ostatecznie to ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

W sobotę faworytem na papierze będzie Legia, która zajmuje drugie miejsce w tabeli. Wyszkowianie są na piątym miejscu. Jednak na pewno podopieczni Sławomira Gerymskiego będą walczyć jak zawsze o zwycięstwo. 
Mecz będzie miał swój podtekst. Po drugiej stronie siatki zobaczymy dobrego znajomego. Mistrz 1 ligi w barwach Campera- Paweł Pietkiewicz- występuje teraz w stołecznym zespole. Dla jego kolegów z którymi zdobywał złoty medal zaplecza PlusLigi, Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika będzie to szczególne starcie. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko.

Przypominamy, że od soboty wprowadzone są ograniczenia w liczbie kibiców. Niektóre kluby całkowicie rezygnują z udziału publiczności. Prosimy o śledzenie informacji. Na pewno poinformujemy czy do hali przy ulicy Niegocińskiej 2 zostaną wpuszczeni kibice. 

Legia Warszawa-Camper Wyszków 17.00 
10.10.2020