Podział punktów w Białymstoku. Przegrywamy po tie-breaku.

26 September 2020

Niestety z wyjazdu do Białegostoku nasi siatkarze wrócą niepocieszeni. Po dwóch setach sytuacja układała się bardzo dobrze. W pierwszym secie podopieczni Sławomira Gerymskiego dobrze rozpoczęli mecz i narzucili swój styl gry rywalom. Camper zwyciężył pewnie 25:20.

W secie numer dwa nastąpiło przebudzenie gospodarzy, którzy zagrali o wiele lepiej niż w poprzedniej partii. Ale ostatnie słowo należało do naszych gracz, którzy wygrali 25:23. Gospodarze rozkręcali się z akcji na akcję. W trzecim secie Bestios wyraźnie zdominowali przebieg wydarzeń. Gracze z Białegostoku wygrali 25:17. Czwartą partię wyszkowianie rozpoczęli z animuszem, jednak w końcówce miejscowi po dobrych zagrywkach doprowadzili do remisu. Potem walka punkt za punkt trwała do samego końca. Gospodarze walczyli o pozostanie w meczu i ta sztuka im się udała. O losach zwycięstwa musiał zadecydować tie-break. W nim ponownie mieliśmy bardzo zaciętą grę. Przy zmianie stron minimalnie prowadzili nasi gracze. Potem to ekipa Bestios dyktowała warunki. Białostoczanie wygrali 15:11 i cały mecz 3:2.

BESTIOS Białystok – KS Camper Wyszków 3:2 (20:25, 23:25, 25:17, 25:23 15:11)

KS Camper Wyszków: Bodzon, Wojtkowski, Balasz,Kruk, Sadowski, Szulik, Wójcik (libero) oraz Ślązak, Sosnowski, Kacper Wojtkowski, K. Stryjewski, Olszewski (libero)